Referencie

Boli ste u nás a chceli by ste sa o svoje skúsenosti podeliť aj s ostatnými? Napíšte recenziu na túto stránku alebo na naše sociálne siete. Pochvala nás poteší a konštruktívna kritika nakopne.

Povedali o nás

AFRICKÝ JEŽKO

Včera sme navštívili vašu pohotovosť. Prijal nás pán doktor Kilík a lepšie sme ani obstáť nemohli. Na to, že sa pán doktor nešpecializuje na afrických ježkov, jeho prístup bol perfektný. Pán doktor pôsobil ako odborník s ľudským prístupom a empatiou. Včera večer náš ježko ledva stál na nohách a do rána sa už sám napapal a behá akokeby mu nikdy nič nebolo. Som nesmierne vďačná a už vás odporúčam ďalej.

Beátka V. 

OPERÁCIA PO ÚRAZE

Chodím na kliniku Cassovet už pár rokov. Mám jedného psíka cukrovkára, druhý alergik a práve dnes jeden z mojich psíkov bol na tej klinike operovaný po úraze. Pracujú tam vynikajúci odborníci, ktorí okrem odbornosti a prístupu majú aj vzťah k zvieratkám, preto vám vrelo odporúčam túto kliniku.

Vivienne M. 

TOP VETERINA

Najlepšia veterina v Košiciach!!!!

Alexandra K.

URGENT

Výborný prístup, aj keď som nebol objednaný a mal som urgent. Dá sa objednať aj na čas. Je tu čisto a vedľa kliniky sa dá aj psík vyvenčiť. 

Tukesko T.

SUPER PRÍSTUP

Ďakujeme za záchranu nášho psíka prajeme krásne Vianoce a šťastný Nový rok. Veľká vďaka pánovi doktorovi Kiralvargovi. 

Marta K.

 

ŠTENIATKO BLACK

Dobrý deň. 25.12.2022 sme museli navštíviť Vašu kliniku z dôvodu zhoršenia zdravotného stavu nášho šteniatka. Postaral sa o nás, v ten deň slúžiaci MVDr. Imrich Šoltés. Veľké ďakujem za prístup menovaného doktora k hafanovi, ale aj ku mne, k majiteľke. Bolo mi všetko vysvetlené, čo sa bude robiť, ako sa to bude robiť. Klobúk dole. Odbornosť, ústretovosť, veľké srdce pre prácu, bolo vidieť, že pán doktor miluje zvieratá. Najväčšie prekvapenie bolo však, že mi na druhý deň MVDr. Šoltés zavolal, a opýtal sa, na zdravotný stav môjho Blacka. Ešte raz ďakujem! Prajem Vám, ale aj celého tímu veľa zdravia, úspechov v práci a v osobnom živote len to najlepšie.

Andrea V.

24-HODINOVÁ POHOTOVOSŤ

Vysoká odbornosť, kvalita prístupu k zvieratkám aj k ich majiteľom a služba 24 hodín denne.

Ladislav L.

KVALITA ZA DOBRÚ CENU

24-hodinová veterinárna ambulancia v Košiciach. Špecialisti - profesionáli, sú tu RTG a ultrazvukové vyšetrenia. Ceny nie sú nízke, ale kvalita služieb stojí za to.

Алена К.

SPOKOJNOSŤ

Maximálna spokojnosť, k zvieratám milý a profesionálny prístup. Odporúčam.

Karolína K.

 

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Veľmi profesionálny prístup (MVDr Rychnavska)...pekné, čisté prostredie. Psík mal vážnu diagnózu, konali rýchlo a efektívne. Dobrá komunikácia, určite odporúčam aj napriek vyššej cene.

Jana T.

DLHOROČNÁ SKÚSENOSŤ

Chodím k týmto perfektným lekárom už 20 rokov, ešte pred postavením kliniky a nemám dôvod meniť veterinára, lebo mi stále špičkovo pomohli s mojimi zvieratkami či so psikmi, alebo mačičkami. Nie raz išlo o záchranu života a vždy rýchlo reagovali a vyliečili mojich miláčikov, za čo im patrí veľká vďaka.

Anna K. 

Fotogaléria

V Cassovete máme to štastie, že práca je aj naším koníčkom. Odhaľte naše zákulisie cez fotografie...

MG 0385 2a 1920 v2

Váš domáci miláčik je u nás na prvom mieste.

Spoľahnite sa na naše služby!

Waves

Rezervačný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.