Veterinárni špecialisti

Náš tím veterinárnych lekárov sa začal formovať ich odchodom z Vysokej školy veterinárskej v roku 1994. Predtým naši lekári pracovali ako pedagogickí pracovníci na rôznych klinikách. Lekárov v priebehu rokov 1994 až 2015 pracovalo na našom pracovisku niekoľko a väčšina z nich sa uplatnila následne v súkromnej praxi doma, ale aj v zahraničí.

Základ lekárskeho tímu tvoria veterinári lekári s dlhoročnými skúsenosťami či už z pôsobenia na pracoviskách v rámci VŠV Košice a potom následne dlhoročnými skúsenosťami v súkromnej veterinárnej praxi.

Súčasťou praxe sú aj absolvované zahraničné stáže, školenia a prednášky ale nakoniec celoživotné vzdelávanie súkromných veterinárnych lekárov, ktoré je súčasťou našej odbornej prípravy.

Naša klinika spolupracuje stále aj s UVL Košice o čom svedčí aj účasť študentov na praktickej výučbe v rámci povinnej praxe. Našu kliniku pravidelne navštevujú aj študenti stredných odborných veterinárskych škôl z Košíc ale aj z Čiech a zahraničia.

Náš cieľ

Spokojní zákazníci

Pochvala nás poteší a konštruktívna kritika nakopne.

2 layers v2

OZ Cassovet 24

OZ CASSOVET 24 chce svojimi aktivitami prispieť k zvýšeniu odbornej a prístrojovej úrovne diagnostiky, terapie a prevencie chorôb zvierat.

Vector v2

Fotogaléria

V Cassovete máme to štastie, že práca je aj naším koníčkom. Odhaľte naše zákulisie cez fotografie...

MG 0385 2a 1920 v2

Váš domáci miláčik je u nás na prvom mieste.

Spoľahnite sa na naše služby!

Waves

Rezervačný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Získať cenovú ponuku

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Pridať recenziu

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.